search

Finanční služby

Výkup nemovitostí za hotové
Dostali jste se do tíživé finanční situace a potřebujete rychle prodat vaši nemovitost? Zdědili jste byt, či dům, který si nechcete nechat a rádi byste za něj rychle získali hotovost? Společnost Business Money nabízí výkup nemovitostí za hotové.


Naše společnost disponuje vlastním kapitálem, a proto si může dovolit vykoupit vaší nemovitost za bezkonkurenční ceny. Svým klientům můžeme nabídnout výkup jakýchkoliv nemovitostí v osobním i družstevním vlastnictví (byty, domy, chaty, chalupy, veřejné objekty…) včetně pozemků. Přinášíme nabídku výkupu vašich nemovitostí až za 85% z tržní ceny nemovitosti.

Vykupujeme i nemovitosti s exekucí, zástavními právy, dražební vyhláškou, či jinými právními vadami a tím vám můžeme pomoci vyřešit tíživou finanční situaci.

Rádi za vás zařídíme veškeré povinnosti spojené s koupí a převodem nemovitosti.

Sjednejte si nezávaznou schůzku s naším specialistou, který zhodnotí stav vaší nemovitosti a ve velmi krátké době vám nabídne cenu.


Financování Vašeho bydlení
Rádi byste si pořídili byt, či dům, ale schází vám potřebný kapitál? I v takové situaci vám dokáže naše společnost pomoci.

Našim klientům nabízíme financování koupě nemovitosti. Poskytujeme úvěry na nemovitosti z naší nabídky i na vámi vyhlédnuté.


Jak získáváme nemovitosti?
Díky dobrému jménu naší společnosti a vstřícnému jednání, získáváme velkou část nemovitostí do naší nabídky přímo na doporučení samotných klientů.

Můžeme vám tak nabídnout výhody, které i jiných firem nenajdete. Jsme velice flexibilní a dokážeme se přizpůsobit požadavkům našich klientů. Vzhledem k vlastnímu dostatečnému kapitálu, jsme schopni jednat při výkupu i prodeji nemovitosti velice rychle a poskytovat bezkonkurenční ceny.

Chcete-li koupit, nebo prodat, byt, dům, či pozemek, sjednejte si nezávaznou schůzku s našimi odborníky, kteří vám rychle udělají cenovou nabídku.

Naše služby:

  • Odborné poradenství v oblasti financování nákupu nemovitostí.

  • Bezplatná inzerce nemovitosti.

  • Ochota, profesionalita, individuální přístup.

  • Rychlá realizace obchodu, při zachování vysoké kvality služeb.

  • Odborné zhodnocení nároků na zobchodování nemovitosti.

Přehled nemovitostí

Výpis přehledu nemovitostí

Pro více informací nás můžete kontaktovat zdarma telefonicky na čísle: 800 291 292
nebo emailem na denisa.gotzova@businessmoney.cz

Odběr novinek

Vyplněním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování vašich osobních údajů a k šíření obchodních sdělení v souladu s českou legislativou, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění, a se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů. Udělení vašeho souhlasu je dobrovolné a můžete je kdykoliv odvolat.